УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про стан і організацію пасажирських

перевезень на території Миколаївського району

                Заслухавши та обговоривши інформацію щодо стану і організації пасажирських перевезень на території Миколаївського району, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, керуючись ч. 2 ст. 43, п. 8 ч. 1 ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан і організацію пасажирських перевезень на території Миколаївського району прийняти до відома.

2. Стан пасажирських перевезень на території району визнати задовільним.

3. Районній державній адміністрації:

3.1. Посилити контроль за дотриманням автомобільними перевізникамиПравил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, зокрема щодо умов перевезення пасажирів, схем автобусних маршрутів загального користуваннята графіків руху пасажирського автомобільного транспорту на території району та миттєво реагувати на їх порушення шляхом вжиття правових заходів впливу, включаючи дострокове розірвання договорів про перевезення, укладених з нею як організатором проведення конкурсу, а також невідкладно інформувати обласний конкурсний комітет з визначення автомобільних перевізників про порушення суб’єктами підприємницької діяльності, які працюють на внутрішньообласнихавтобусних маршрутах Львівської області, умов договорів перевезень, які вчиняються ними в межах Миколаївського району;

3.2. спільно з перевізниками опрацювати питання впровадження у маршрутних транспортних засобах системи електронних засобів контролю оплати проїздудля здійснення обліку наданих транспортних послуг.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування визначити та облаштувати місця зупинок автотранспорту для очікування автобуса та посадки і висадки пасажирів та про проведену роботу повідомити автоперевізників.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради   з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про затвердження та внесення змін

і доповнень до районних програм

соціально-економічного та культурного розвитку

Заслухавши та обговоривши районні програми соціально-економічного та культурного розвитку, а також зміни та доповнення до районних програм, на підставі звернень районного військового комісаріату від 13.06.2017 року № 1135 та районної державної адміністрації від 20.06.2017 року № 02-19/0-1979/9, від 21.06.2017 року № 02-16/0-1995/10 і від 06.07.2017 року  № 02-16/0-2161/11, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології та з питань молоді, спорту, культури і туризму, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Програму «Знищення борщівника Сосновського по берегах рік, вздовж автомобільних доріг та на землях сільськогосподарського призначення в Миколаївському районі на 2017 рік» затвердити.

2. До районних програм соціально-економічного та культурного розвиткувнести наступні зміни і доповнення:

2.1. Розділ «Перелік заходів завдання» Перелікузавдань, заходів та показників Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню Миколаївського районного військового комісаріату Львівської області на 2017 рік доповнити реченням наступного змісту:

«проведення ремонту приміщень Миколаївського районного військового комісаріату».

2.2. У Розділі 4 Програмирозвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївському районі на 2016 – 2017 роки «Основні заходи з реалізації Програмирозвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївському районі на 2016 – 2017 р.р.» із заходу 3.3. «Організація та проведення «Дня підприємця» з визначення кращих підприємців району» перенести 1,0 тис. грн. на захід 2.1. «Представлення товарів місцевих виробників на національному та регіональному ринку, проведення інших виставкових заходів, зокрема участь місцевих гончарів у Національному Сорочинському ярмарку».

2.3. У розділ «Паспортизація об'єктів культурної спадщини у 2017 році» Програми «Охорона та збереження об’єктів культурної спадщини Миколаївського району на 2015-2017 роки» внести наступні зміни:

З переліку об’єктів проведення паспортизації вилучити такі пам’ятки архітектури:

1. Церква Св. пророка Іллі 1809 р. в с. Луб'яна.

2. Церква Воскресіння Господнього 1861 р. в с. Розвадів.

Перелік об’єктів проведення паспортизації доповнити такими пам’ятками архітектури:

1. Храм св. влкм. Пантелеймона в с. Гонятичі (1872-1875 р.р.);

2. Храм св. Косьми і Демяна в с. Долішне (орієнтовано 1780 р.);

3. Храм св. Косьми і Демяна в с. Більче (орієнтовано 1885 р.);

4. Храм Покрови Пр. Богородиці в с. Мала Горожанна (1715 р.);

5. Храм Воздвиження Чесного Хреста в с. Раделичі (1923 р.);

6. Храм св. Параскеви в с. Колодруби (орієнтовано 1820 р.);

7. Дзвіниця костелу Воздвиження чесного Хреста 1771 р. в с. Берездівці;

8. Кам’яниця на розі вулиць І. Франка та Шептицького у м. Миколаєві.

2.4. Додаток 2 «Перелік першочергових природоохоронних заходів, для фінансування яких необхідно залучити кошти фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році Миколаївський район» Програми соціально-економічного та культурного розвитку Миколаївського району на 2017 рік доповнити заходом 11 наступного змісту:

«Вирішення основних проблем, пов’язаних з екологічно безпечним збором, зберіганням та захороненням твердих побутових відходів (5.1 будівництво, реконструкція та облаштування полігонів ТПВ, здійснення заходів щодо мінімізації та захоронення ТПВ)».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко), з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич) та з питань молоді, спорту, культури і туризму (М. Галущак).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про внесення змін до рішень 1-ої сесії

районної ради№ 2 від 20.11.2015 року «Про утворення

постійних комісій районної ради та їх кількісний склад»

та 2-ої сесії районної ради № 6 від 17.12.2015 року

«Про обрання постійних комісій районної ради»

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі постанов Миколаївської районної виборчої комісії № 63 від 16.05.2017 «Про зняття з реєстрації депутатів Миколаївської районної ради Сидора Романа Ярославовича у з зв’язку із обранням його головою Розвадівської ОТГ та Сколоздру Дмитра Романовича у зв’язку із обранням його депутатом Розвадівської ОТГ» та № 64 від 16.05.2017 року, якою зареєстровано до списків депутатів Миколаївської районної ради Голованя Анатолія Анатолійовича та Маланій Любов Василівну, районна рада  

ВИРІШИЛА:

1. До рішення другого пленарного засідання 1-ої сесії районної ради № 2 від 20.11.2015 року «Про утворення постійних комісій районної ради та їх кількісний склад» внести такі зміни:

- склад постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів збільшити з 3-ох чол. до 4-ох чол.;

- склад постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження зменшити з 4-ох чол. до – 3-ох чол.

2. До рішення 2-ої сесії районної ради № 6 від 17.12.2015 року «Про обрання постійних комісій районної ради» внести такі зміни:

- в склад постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів ввести депутата районної ради Маланій Любов Василівну;

- із складу постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродженнявивести Сидора Романа Ярославовича;

- із складу постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму вивести Сколоздру Дмитра Романовича та ввести в склад цієї комісії депутата районної ради Голованя Анатолія Анатолійовича.

            3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради Т. Зубрицького.

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про внесення змін до показників районного

бюджету Миколаївського району на 2017 рік

  1. Збільшити загальний обсяг доходів районного бюджету на суму 9469,686   тис.грн., в тому числі загальний фонд 8964,086 та спеціальний фонд 183,0, з них за рахунок:

перевиконання дохідної частини загального фонду районного бюджету за підсумками січня-червня 5107,928 тис.грн.

інших субвенцій з місцевих рад на загальну суму 222,0 тис.грн., з них по загальному фонду 39,0 тис.грн. та по спеціальному 183,0 тис.грн., а саме:

-          Миколаївська міська рада 162,0 тис.грн.: поточний ремонт санвузлів в Миколаївській ЗОШ №1 - 50,0; придбання путівок для дітей учасників АТО – 12,0; МКЦРЛ безкоштовні медикаменти – 50,0; ГУНП (встановлення відеоспостереження на вулицях Миколаєва) – 50,0;

-          Дроговизька сільська рада 5,0 тис.грн.: придбання дверей для Дроговизької ЗОШ–5,0;

-          Рудниківська сільська рада в межах виділеної субвенції перенести з послуг по облаштуванню території стадіону Рудники НВК на закупівлю фарбів, лаків для Рудники НВК в сумі 5,0;

-          Розвадівська сільська рада 55,0 тис.грн.: мінус 98,0 з поточних видатків на облаштування бруківкою подвір»я Розвадівської ЗОШ та перенесення цих видатків на капітальні; придбання дверей для Розвадівської ЗОШ - 20,0; до фінансування придбання циркуляційного насосу для Розвадівської ЗОШ – 25,0; придбання проектора для Розвадівської ЗОШ – 10,0;

інша субвенція з обласного бюджету на мікрп. місцевого розвитку 687,0 тис.грн., з них:

-          Капітальний ремонт Рудниківського НВК (ЗНЗ-ДНЗ) в с. Рудники Миколаївського району Львівської області – 135,0;

-          Капітальний ремонт шатрового даху Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Дроговиж Миколаївського району Львівської області – 132,0;

-          Капітальний ремонт. Заміна віконних блоків на металопластикові Гірського НВК (ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ) – 90,0;

-          Капітальний ремонт шатрового даху Миколаївської гімназії в м. Миколаїв Львівської області – 150,0;

-          Капітальний ремонт даху народного дому в селі Держів Миколаївського району Львівської області – 180,0;

інша субвенція з обласного бюджету на Комплексну програму розвитку культури Львівщини 35,0 тис.грн.: школа мистецтв комп»ютери – 10,0; музичні інструменти – 25,0;

інша субвенція з обласного бюджету на програму розвитку освіти Львівщини 864,758 тис.грн.: покращення матеріально-тезнічної бази комп»ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання – 813,526; облаштування кабінетів предмета «Захист Вітчизни» - 51,232;

субвенція з державного бюджету на розвиток окремих територій 2553,0 тис.грн. з них:

Код бюджету Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці Обсяг субвенції,
ти
с.гривень
Назва об’єкта (заходу), його місцезнаходження
13309200000 Миколаївський район 2553 Усього, у тому числі:
    75 Придбання пасажирських зупинок для очікування громадського транспорту у с. Пісочна Миколаївського району Львівської області
    30 Закупівля медичного обладнання для Пісочнянської амбулаторії загальної практики та сімейної медицини Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання мультимедійного та технічного обладнання для Черницького НВК Миколаївського району Львівської області
    15 Придбання мультимедійного обладнання (проектора) для Київецького НВК Миколаївського району Львівської області
    20 Заміна вікон у ДНЗ, с. Черниця Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання меблів для Надітицької ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    10 Заміна вікон в Надітицькій ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    42 Закупівля сміттєвих баків для Пісочненської сільської ради Миколаївського району Львівської області
    10 Придбання шкільних комплектів парт для Надітицької ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання трьохфазного кондиціонера для Народного дому, с. Черниця Миколаївського району Львівської області
    60 Придбання шкільних комплектів парт для Веринської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання мультимедійного та технічного обладнання для Крупської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    35 Благоустрій стадіону у с. Крупське Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання дитячого майданчика у с. Розвадів Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання шкільних комплектів парт та стільців для Роздільської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    50 Придбання музичної апаратури та оргтехніки для Народного дому, смт Розділ Миколаївського району Львівської області
    7 Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки для Березинської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    25 Придбання музичної апаратури та оргтехніки для дошкільного навчального закладу “Струмок”, с. Березина Миколаївського району Львівської області
    75 Заміна дверей у Держівській ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    49 Придбання дитячого майданчика у с. Дроговиж Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання музичної апаратури для Дроговизької ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання тренажерного майданчика для Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи Миколаївського району Львівської області
    20 Придбання комп’ютерної техніки та обладнання для Устянської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання спортивного тренажерного майданчика у с. Устя Миколаївського району Львівської області
    40 Заміна вікон та дверей в Народному домі, с. Криниця Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання дитячого майданчика у с. Криниця Миколаївського району Львівської області
    6 Придбання оргтехніки для Криницької сільської ради Миколаївського району Львівської області
    65 Придбання дитячого майданчика у с. Гірське Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання дитячого майданчика у с. Липиці Миколаївського району Львівської області
    49 Придбання дитячого майданчика у с. Станківці Миколаївського району Львівської області
    20 Придбання комплекту крісел для Народного дому, с. Гірське Миколаївського району Львівської області
    75 Заміна вікон в Раделицькому НВК Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання мультимедійного та технічного обладнання для Малогорожанківської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    15 Придбання комп’ютерної техніки та технічного обладнання для Новосілки-Опарської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    60 Облаштування бруківкою території Новосілки-Опарської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання дитячого майданчика у с. Більче Миколаївського району Львівської області
    35 Придбання мультимедійного та технічного обладнання для Колодрубівської ЗОШ Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання меблів для ФАП, с. Повергів Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання дитячого майданчика у с. Ричагів Миколаївського району Львівської області
    85 Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки для Миколаївської комунальної центральної районної лікарні Миколаївського району Львівської області
    45 Придбання мультимедійного та технічного обладнання для Миколаївської районної бібліотеки Миколаївського району Львівської області
    25 Придбання оргтехніки та комп’ютерної техніки для Миколаївської гімназії Миколаївського району Львівської області
    50 Придбання технологічного обладнання для Миколаївської ЗОШ №1 Миколаївського району Львівської області
    35 Придбання шкільних комплектів парт для Миколаївського НВК Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання музичної апаратури та технічного обладнання для Народного дому селища Липівка Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області
    30 Придбання музичної апаратури та технічного обладнання для Народного дому, с. Поляна Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області
    20 Придбання двох баскетбольних щитів для Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи Миколаївського району Львівської області
    125 Облаштування дитячих майданчиків у м. Миколаїв Миколаївського району Львівської області
    50 Придбання пасажирських зупинок для очікування громадського транспорту у м. Миколаїв Миколаївського району Львівської області
    20 Закупівля спортивного інвентарю та форми для Рудниківського НВК Миколаївського району Львівської області
    45 Закупівля комп’ютерної техніки та оргтехніки для комунального підприємства “Редакція міської газети “Миколаївські Вісті” (33455352) Миколаївської міської ради Львівської області
    80 Облаштування бруківкою території Рудниківського НВК Миколаївського району Львівської області
    25 Придбання музичного обладнання для Рудниківського НВК Миколаївського району Львівської області
    200 Капітальний ремонт фасаду Черницького НВК “ЗНЗ
I—III ст. — ДНЗ” на вул. Привокзальна, 16а, в с. Пісочна Миколаївського району львівської області
    35 Облаштування пасажирської зупинки для очікування громадського транспорту у селі Горішнє Миколаївського району Львівської області
    40 Придбання технологічного обладнання та устаткування для дошкільного навчального закладу “Журавлик” м. Миколаїв Львівської області
    50 Придбання технологічного обладнання та устаткування для дошкільного навчального закладу “Теремок” м. Миколаїв Львівської області
    85 Придбання музичного та технологічного обладнання для Миколаївського міського Палацу культури Миколаївського району Львівської області
  1. Збільшити видаткову частину районного бюджету на 11550,686 тис.грн., в т.ч.:

-          за рахунок субвенції з місцевих рад – 222,0 тис.грн.:

-          за рахунок субвенції з обласного бюджету – 1586,758 тис.грн.;

-          за рахунок субвенції з державного бюджету – 2553,0 тис.грн.;

-          за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету – 5107,928 тис.грн., з них:

3% співфінансування субвенції з держбюджету на розвиток окремих територій об»єктів, які фінансуються з районного бюджету – 45,060;

реабілітаційний центр (впровадження дистанційного обслуговування з казначейством) – 18,0;

служба у справах дітей (дофінансування програми для закупівлі бензину на виїзди) – 3,0;

МКЦРЛ – 322,268, з них: впровадження дистанційного обслуговування з казначейством – 25,0; придбання аналізатора автоматичного (апарат для вимірювання цукру в крові) – 50,0; збільшення розміру добових з 30 грн. до 60 грн. – 68,0; поточний ремонт полового – 48,068; мішок амбу – 2,0; сумка-укладка сімейної м/с 2 шт. – 10,0; придбання котла опалення для модульної котельні (поліклініка і стоматполіклініка) – 45,0; налагодження обладнання інтернет-мережі – 5,2; придбання препаратів інсуліну – 49,0; машина для проявки, сушіння рентгенплівок – 20,0;

районна рада (підвищення зарплати згідно постанови КМУ від 24.05.2017 року №353) – 394,7;

терцентр – 62,6, з них: заробітна плата (індексація, надбавка за напруженість) – 62,1; придбання засобів реабілітації (дерев»яні палички) – 0,5;

управління соціального захисту – 85,0 (програма соціального захисту – одноразова допомога контрактникам);

програма енергозбереження для населення району (відшкодування відсотків за кредитами-5%) – 50,0;

програма висвітлення діяльності органів виконавчої влади в газеті «Громада» - 100,0;

програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення річок – 100,0;

програма технічного і фінансового забезпечення, вдосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв»язку (магнітофон цифровий) – 10,0;

програма накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту (апарат для визначення радіації) – 7,3;

Комплексна програма «Боротьба із злочинністю та зміцнення правопорядку на території Миколаївського району» (закупівля засобів відеоспостереження) – 100,0;

субвенції місцевим радам на ремонт доріг – 2600,0 (Розділ с/р-500,0; Н.-Опарська с/р-500,0; Криниця с/р-400,0; Гонятичі с/р-500,0; Держів с/р-400,0; Миколаїв м/р вул.Устияновича-300,0);                            

Березина с/р (співфінансування спортмайданчика з штучним покриттям) -   600,0;

відділ освіти – 355,0, з них: Дроговиж ЗОШ (ремонт туалетів) – 60,0; Рудники НВК (облаштування бруківкою території школи) – 60,0; Колодруби ЗОШ (закупівля музичної апаратури) – 45,0; гімназія (ремонт спортзалу) – 150,0; придбання матеріалів для заміни підлоги в Горішненській ЗОШ – 40,0;

відділ культури – 215,0, з них: заходи до дня Незалежності – 100,0 та на інші заходи – 15,0; ремонт туалетів в музичній школі – 100,0;

субвенція (благоустрій стадіону в с.Крупське) - 40,0;

-          за рахунок спрямування залишку освітньої субвенції – 2081,0 тис.грн., з них:

реконструкція котельні із встановленням котла на альтернативне паливо в Миколаївській ЗОШ №1 – 885,6;

капремонт утеплення фасаду Київецького НВК – 400,0;

капремонт по заміні вікон та дверей на металопластикові в Раделицькому НВК – 150,0, в Н.-Опарській ЗОШ – 150,0, в В.-Горожанківській ЗОШ – 103,0;

закупівля інтерактивних дошок для гімназії, В.-Горожанківської ЗОШ, Колодрубівської ЗОШ, Раделицького НВК, Дроговижської ЗОШ та модулів нагріву для Гірського НВК і Київецького НВК – 392,4.

  1. В межах річних призначень по реабілітаційному центру перенести кошти з КЕКВ 2240 в сумі 30,0 на КЕКВ 2210 – 12,0 та 3110 – 18,0 для придбання реабілітаційного обладнання.
  1. В межах виділеної субвенції з райбюджету для Тростянецької ОТГ в сумі 42,6 змінити цільове призначення субвенції з освітлення пішохідного переходу сс..Красів-Тернопілля на с.Бродки.
  1. В межах річних призначень перенести кошти з газопостачання КЕКВ 2274 для утеплення фасаду Черницького НВК КЕКВ 3132 в сумі 150,0.
  1. В межах річних призначень перенести кошти з акушерського корпусу на субвенцію міській раді для виконання робіт «Будівництво полігону твердих побутових відходів за адресою: Львівська область, м.Миколаїв (урочище «Гроби») в сумі 1000,0 тис.грн.

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про заходи щодо боротьби з борщівником

Сосновського на території Миколаївського району

 

           Заслухавши інформацію щодо стану боротьби з борщівником Сосновського на території Миколаївського району, з метою здійснення в районі комплексних заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського, додержання земельного та природоохоронного законодавства, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, керуючись  ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про захист рослин», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо стану боротьби з борщівником Сосновського на території Миколаївського району прийняти до відома.

2. Відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації:

2.1. невідкладно ретельно напрацювати рекомендації щодо боротьби із борщівником Сосновського і довести їх до органів місцевого самоврядування та населення району через офіційні сайти районної ради і райдержадміністрації в мережі Інтернет та газету «Громада»;

2.2. спільно з органами місцевого самоврядування району вжити заходів щодо ліквідації борщівника Сосновського на сільськогосподарських угіддях, узбіччях польових доріг, каналів, лісосмугах, тощо.

           3. Миколаївському дорожньо-ремонтного пункту філії «Дрогобицький райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» здійснити заходи щодо ліквідації борщівника Сосновського на узбіччях та відомчих смугах автомобільних доріг в межах району.

          

          4. Рекомендувати Миколаївському дочірньому лісогосподарському підприємству обласного комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс», Красівському лісництву державного підприємства «Львівське лісове господарство», Роздільському, Держівському та Стільському лісництвам державного підприємства «Стрийське лісове господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства вжити заходів щодо знищення борщівника Сосновського на земльних ділянках лісового фонду, які знаходяться у їх користуванні.

            5. Жидачівському управлінню водного господарства Львівського обласного управління водних ресурсів вжити заходів щодо знищення борщівника Сосновського на земльних ділянках водного фонду, які знаходяться у їх віданні.

6. Контроль за виконанням заходів, визначених вказаним рішенням, покласти на відділ агропромислового розвитку та комісію з координації виконання заходів щодо боротьби з борщівником Сосновського Миколаївської районної державної адміністрації, яким на черговій сесії районної ради прозвітувати про виконану роботу.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич).

   Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

 

Про заборону закриття загальноосвітніх

навчальних закладів району

З метою забезпечення прав учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів району на доступність здобуття ними початкової, базової та повної загальної середньої освіти та створення для цього належних умов, відповідно до ст. 36 Закону України «Про освіту», ст. 9, ч. 6 ст. 11 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Вважати за недоцільне та заборонити закриття загальноосвітніх шкіл району, засновниками яких є Миколаївська районна рада Львівської області.

2. Заборонити відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації вчиняти будь-які юридичні та фактичні дії, які суперечитимуть вимогам даного рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський)

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

 

 

 

Про внесення доповнень до переліку

нерухомого майна спільної власності

територіальних громад Миколаївського району,

яке в 2017 році може бути надано в оренду

Керуючись п. 19 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи висновок постійної комісіїрайонної ради з питаньпромисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2017 році може бути надано в оренду, затверджений рішенням 12-ої сесії районної ради 7-го демократичного скликання від 24.11.2016 року № 118, доповнити реченнями наступного змісту:

- частину даху (покрівлі) будівлі адмінбудинку районної ради по вул. В. Великого, 6           в м. Миколаєві та частину даху (покрівлі) будівлі центру електрозв’язку по вул. Чайковського,18 в м. Миколаєві.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про перейменування Дроговизької ЗОШ І-ІІІ ступенів

у Дроговизький навчально-виховний комплекс

«загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів –

дошкільний навчальний заклад»

Відповідно до ст. 36 Закону України «Про освіту», ст.ст. 9, 10, 11 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 12 Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року №306, з метою розширення мережі дошкільних навчальних закладів району, беручи до уваги звернення відділу освіти районної державної адміністрації від 04.07.2017 року № 01-17/353, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перейменувати з 1 вересня 2017 року Дроговизьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Львівської області у Дроговизький навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Львівської області.

2. Затвердити Статут Дроговизького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Львівської області (додається).

3. Визнати таким, що втратив чинність Статут Дроговизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Львівської області, затверджений рішенням 13-ої сесії районної ради 4-го демократичного скликання № 208 від 03.12.2004 року.

4. Відділу освіти районної державної адміністрації за погодженням з головою районної ради внести зміни у штатний розпис Дроговизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у відповідності до діючих нормативних документів з урахуванням нової спеціалізації та забезпечити фінансування Дроговизького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколаївської районної ради Львівської області.

   5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський).

     Голова районної ради                                                Тарас Зубрицький

 

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про надання відділу освіти райдержадміністрації

дозволу на списання з балансу комп’ютерної техніки

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. 13 Порядку списання майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, затвердженого рішенням сесії Миколаївської районної ради від 24.01.2013 року № 304, беручи до уваги звернення відділу освіти районної державної адміністрації від 05.07.2017 року № 01-17/366 та інші додані документи, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації дозвіл на списання з балансу:

1.1. Комп’ютера ІКПУМС, 1991 року випуску, який знаходиться на балансі Розвадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, інвентарний № 101480104, балансовою вартістю 50151,00 грн.;

1.2. Комп’ютерного класу Корвет № 30467, 1990 року випуску, який знаходиться на балансі Миколаївської гімназії, інвентарний № 101490168, балансовою вартістю 54690,00 грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський)

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 11 липня 2017 року

Про встановлення надбавки за вислугу

років заступнику голови районної ради

Відповідно до ст.ст. 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанов Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»,№ 229 від 25.03.2016 року «Про затвердження Порядку обчислення стажу державної служби», беручи до уваги військовий квиток Є. Дзюбайла НК № 4435831, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити надбавку за вислугу років в органах місцевого самоврядування, у зв’язку із змінами в трудовому стажі, Дзюбайлу Євгену Григоровичу, заступнику голови районної ради, у розмірі 10 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування, стаж служби в органах місцевого самоврядування якого становить 3 роки 1 день.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення і комунального майна виконавчого апарату районної ради (О. Біляк) зазначену виплату проводити в межах фонду оплати праці працівників районної ради на 2017 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради                       Т. Зубрицького.

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький