УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 
 
Про утворення комунального
підприємства «Миколаївтехконтроль»

            Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 87 Цивільного кодексу України, ст. 78 Господарського кодексу України, з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та виконання робіт на об’єктах соціально-економічної та інженерно-транспортної інфраструктури району, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Утворити  комунальне підприємство «Миколаївтехконтроль» Миколаївської районної ради Львівської області.

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Миколаївтехконтроль» Миколаївської районної ради Львівської області (додається).

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                          Тарас Зубрицький                                                        

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 

Заслуховування інформаціїначальника

Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго»

щодо діяльності Миколаївського РЕМ у 2017 році

та готовності об’єктів електроенергетики району

до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

 

         Заслухавши інформацію начальника Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» А. Федора щодо діяльності Миколаївського РЕМ у 2017 році та готовності об’єктів електроенергетики району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, районна рада    

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» А. Федора щодо діяльності Миколаївського РЕМ у 2017 році та готовності об’єктів електроенергетики району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років прийняти до відома.

2. Визнати роботу начальника Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» А. Федора щодо забезпечення готовності об’єктів електроенергетики району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років ______________.

3. Начальнику Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» А. Федору в термін до 12.10.2017 року вжити дієвих заходів щодо покращення стану готовності об’єктів електроенергетики району в осінньо-зимовий         період, налагодження їхньої безперебійної роботи з метою забезпечення надання гарантованих стандартів якостіпослугз електропостачання кінцевим споживачам.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології (А. Оленич).

            Голова районної ради                                                   Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

Про внесення змін та доповнень

до рішення 10-ої сесії районної ради № 89

від 20.10.2016 року «Про затвердження списку присяжних

для Миколаївського районного суду Львівської області»

Керуючись ч. 2 ст. 43, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі звернення Миколаївського районного суду Львівської області від 01.08.2017 року № 01-11/501/2017 щодо формування та затвердження списків присяжних Миколаївського районного суду Львівської області, з метою забезпечення у випадках, визначених процесуальним законом, вирішення справ у складі суду разом із суддею або залучення до здійснення правосуддя, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. До рішення 10-ої сесії районної ради № 89 від 20.10.2016 року «Про затвердження списку присяжних для Миколаївського районного суду Львівської області» внести зміни та доповнення, виклавши додаток до цього рішення у редакції, що додається.

2. Виконавчому апарату районної ради дане рішення скерувати Миколаївському районному суду Львівської області та територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Львівській області й оприлюднити у районній газеті «Громада» та на офіційному веб-сайті Миколаївського району в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 

Про внесення доповнень до переліку

нерухомого майна спільної власності

територіальних громад Миколаївського району,

яке в 2017 році може бути надано в оренду

Керуючись п. 19 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», беручи до уваги звернення відділу освіти Миколаївської районної державної адміністрації № 01-17/425 від 17.08.2017 року, та враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження та з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Перелік нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2017 році може бути надано в оренду, затверджений рішенням 12-ої сесії районної ради 7-го демократичного скликання від 24.11.2016 року № 118 доповнити реченнями наступного змісту:

- приміщення обладнаних комп’ютерних класів загальноосвітніх навчальних закладів району;

- частину приміщень 1-го поверху нежитлової будівлі по пл. Базарній, 1 в м. Миколаєві, а саме: пр. № 1, пр. № 2 та пр. І загальною площею 32,8 м.кв.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський) та з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

Про затвердження нормативної

грошової оцінки земельної ділянки

для продажу права оренди на земельних торгах

            Розглянувши Технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березинської сільської ради (за межами н/п), розроблену ТзОВ «Західземлепроект», враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи № 370 від 27.06.2017 року, з метою визначення розміру орендної плати, керуючись п.21 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.23 Закону України „Про оцінку земель”, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 2,0 га, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березинської сільської ради (за межами н/п) в сумі 14 977,20 грн. в розрахунку 0,75 грн. на 1 м2 земельної ділянки.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів (І. Лалак).

            Голова районної ради                                                   Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 

Про утворення у зв’язку з реорганізацією

шляхом перетворення Миколаївського районного

центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

 

З метою реалізації в районі політики у сфері соціальної реабілітації дітей-інвалідів, сприяння їх широкій адаптації у суспільство, відповідно до ст. 87 Цивільного кодексу України, ст. 14 Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», наказу Міністерства соціальної політики України від 15.08.2013 року № 505 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів», керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, п.п. 3, 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення Миколаївського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідв від 11.09.2017 року № 01-10/110, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Утворити у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення (зміною організаційно-правової форми з державної у комунальну форму власності) комунальну установу - Миколаївський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Миколаївської районної ради Львівської області.

2. Затвердити Положення про Миколаївський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Миколаївської районної ради Львівської області (додається).

3. Директору районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Г. Савків забезпечити реєстрацію Положення про Миколаївський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів та здійснити інші дії, пов’язані з реалізацією даного рішення, починаючи                 з 01.01.2018 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

          Голова районної ради                                                          Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

Про зміни у кількісному і персональному

складі постійних комісій районної ради

 

 

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, статті 47, пункту 4 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі пропозицій голови районної ради, районна рада  

ВИРІШИЛА:

1. Змінити кількісний і персональний склад постійних комісій районної ради, а саме::

1.1. До рішення другого пленарного засідання 1-ої сесії районної ради № 2 від 20.11.2015 року «Про утворення постійних комісій районної ради та їх кількісний склад» внести наступні зміни:

            - склад постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва зменшити з 5-ти чол. до 4-ох чол.;

- склад постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження збільшити з 3-ох чол. до – 4-ох чол.

1.2. До рішення2-ої сесії районної ради № 6 від 17.12.2015 року «Про обрання постійних комісій районної ради» внести наступні зміни:

- зі складу постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва вивести депутатів районної ради Польового Маркіяна Богдановича і Паньківа Володимира Ігоровича, ввівши: Польового Маркіяна Богдановича в склад постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології, а Паньківа Володимира Ігоровича - в склад постійної комісії районної ради з питань з питань освіти, духовного і національного відродження;

            - зі складу постійної комісії районної ради з питань промисловості, енергозберігання, зв’язку, шляхового господарства, розвитку агропромислового комплексу і екології вивести депутата районної ради Оприска Тараса Петровича, ввівши його в склад постійної комісії районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва.

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову районної ради Т. Зубрицького.

Голова районної ради                                                             Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 

 

Про звернення районної ради щодо недопущення

створення на базі комунального закладу Львівської

обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня

«Заклад» спеціального закладу з надання примусової

психіатричної допомоги для неосудних злочинців

 

 

Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі колективного звернення жителів с. Заклад Миколаївського району від 09.07.2017 року», беручи до висновок постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення Миколаївської районної ради Львівської області до виконувача обов'язків Міністра охорони здоров'я України Супрун У.Н., голови Львівської обласної державної адміністрації Синютки О.М., голови Львівської обласної ради Ганущина О.О., голови постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Гички М.М., т.в.о. директора департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Микичак І.В., щодо недопущення створення на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» спеціального закладу з надання примусової психіатричної допомоги для неосудних злочинців (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров'я (Р. Бліха).

Голова районної ради                                                          Тарас Зубрицький

Виконувачу обов'язків Міністра

охорони здоров'я України Супрун У.Н.

Голові Львівської обласної

державної адміністрації Синютці О.М.

Голові Львівської обласної ради Ганущину О.О.

Голові постійної комісії з  питань охорони здоров'я, материнства, соціального захисту,  молодіжної політики, фізичної культури та спорту

Львівської обласної ради Гичці М.М.

Т.в.о. директора департаменту охорони здоров'я

Львівської обласної державної адміністрації

Микичак І.В.

ЗВЕРНЕННЯ

Миколаївської районної ради Львівської області

щодо недопущення створення на базі комунального закладу

Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня

«Заклад» спеціального закладу з надання примусової

психіатричної допомоги для неосудних злочинців

Ми, депутати Миколаївської районної ради Львівської області, глибоко стурбовані ситуацією, пов’язаною з можливим створенням на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» в Миколаївському районі Львівської області спеціального закладу з надання примусової психіатричної допомоги, в якому будуть застосовуватися примусові заходи медичного характеру всіх видів нагляду для неосудних злочинців.

Як виразники інтересів територіальних громад Миколаївського району та, зокрема, мешканців села Заклад, висловлюємося категорично проти створення подібного закладу на території села Заклад, так як примусові заходи медичного характеру різних видів нагляду передбачають в тому числі вільний вихід злочинців, які визнані судом неосудними, на територію села. Таких неосудних злочинців будуть направляти в цей заклад з шести областей Західного регіону України.

Село Заклад невелике за територією і в ньому розміщені Миколаївська виправна колонія № 50, Дільниця ресоціалізації цієї ж колонії, ОКЗ «Психіатрична лікарня Миколаївського району «Заклад». У селі проживає близько 300 жителів, з них – 57 дітей, життя і здоров'я яких буде піддаватися небезпеці. Село Заклад входить до Тростянецької сільської ради Тростянецької об'єднаної територіальної громади і відповідно до «Стратегічного плану розвитку громади» село фігурує як перспективний туристичний маршрут. Споруда психлікарні «Палац графа Скарбека» представляє собою історичну та архітектурну пам'ятку, який вже зараз є туристичним не тільки для жителів країни, але і для іноземних громадян, які часто навідуються в село Заклад.

Вважаємо за доцільне запланувати в цьому місці реабілітаційний центр для воїнів АТО, так як в селі Заклад є всі умови для їх повноцінної реабілітації, це і паркова зона з водоймами та архітектурними спорудами, близькість до водойми «Задорожнє», зручне транспортне сполучення (близькість до автодороги міжнародного значення Київ-Чоп).

Враховуючи вищевикладене, в межах компетенції, вжити вичерпних заходів щодо недопущення створення на базі лікарні «Заклад» установи для надання примусової психіатричної допомоги для неосудних злочинців.

Просимо підтримати нашу позицію та всіляко сприяти її вирішенню.

За доручення депутатів

Миколаївської районної ради

Голова районної ради                                                 Тарас Зубрицький

         Прийнято на пленарному засіданні

         19-ої сесії районної ради

       VІІ демократичного скликання

19 вересня 2017 року

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXІІІ сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року

 

Про затвердження Програми підтримки

філії - Миколаївський СОК «Ювілейний»

на 2017-2018 роки

Заслухавши та обговоривши районну Програму підтримки філії – Миколаївський спортивно-оздоровчий комплекс «Ювілейний» на 2017-2018 роки, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питаньз питань молоді, спорту, культури і туризму, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Програму підтримки філії – Миколаївський спортивно-оздоровчий комплекс «Ювілейний» на 2017-2018 рокизатвердити.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань з питань молоді, спорту, культури і туризму (М. Галущак).

          Голова районної ради                                                          Тарас Зубрицький