УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVІІІ позачергова сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 27 квітня 2017 року

Про затвердження результатів

районного конкурсного на кращий

опорний навчальний заклад

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про освітній округ, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 777, Положення про районний конкурс на кращий опорний навчальний заклад, затвердженого рішенням 17-ої позачергової сесії районної ради 7-го демократичного скликання № 169 від 13.04.2017 року № 169, на підставі протоколу № 2 засідання конкурсної комісії, створеної для підготовки та проведення районного конкурсу на кращий опорний навчальний заклад, керуючисьп. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити результати районного конкурсуна кращий опорний навчальний заклад.

2. За результатами конкурсного відбору надати статус опорної школи Більченському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад Миколаївської районної ради Львівської області» з такими філіями: Болонська загальноосвітня школа І ступеня та Криницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

3. Визнати переможцем районного конкурсу на кращий опорний навчальний заклад Більченський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад Миколаївської районної ради Львівської області».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVІІІ позачергова сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 27 квітня 2017 року

Про затвердження Комплексної програми

інформаційно-аналітичної роботи в інтересах

органів державної влади та управління,

протидії проявам терористичного характеру

та організованій злочинній діяльності і корупції

на території Миколаївського району на 2017 рік

Заслухавши та обговоривши Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Миколаївського району на 2017 рік, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Комплексну програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Миколаївського району на 2017 рік затвердити.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XVІІІ позачергова сесія VІІ демократичного скликання

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

від 27 квітня 2017 року

Заслуховування інформації міськогоголови м. Миколаєва

щодо ситуації, пов’язаної з прийманням львівського

сміття на міськесміттєзвалище, та

прийняття рішення з даного питання

Заслухавши та обговоривши доповідь міського голови міста Миколаєва А. Щебеля щодо ситуації, пов’язаної з прийманням львівського сміття на міське сміттєзвалище, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповідь міського голови міста Миколаєва А. Щебеля щодо ситуації, пов’язаної з прийманням львівського сміття на міське сміттєзвалище прийняти до відома.

2. Вважати неприпустимими по відношенню до територіальної громади міста Миколаєва, як такі, що порушують права її мешканців, та засудити самовільні дії міського голови міста Миколаєва А. Щебеля щодо одноосібного, без погодження та з громадою міста та сесією міської ради, дії щодо підписання ним 21 квітня 2017 року Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м.Львові, яким передбачено пропоновані обсяги захоронення ТВП на полігоні м. Миколаєва в кількості 60 тонн/добу.

3. Міському голові м. Миколаєва А. Щебелю та Миколаївському комунальному підприємству «Житлово-комунальне управління» утриматися від будь-яких можливих дій, пов’язаних з прийманням сміття з м. Львова на Миколаївське сміттєзвалище.

4. Міському голові м. Миколаєва А. Щебелю:

4.1. Невідкладно відкликати свій підпис під Меморандумом про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення твердих побутових відходів, щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у м.Львові, підписаний ним 21.04.2017 року.

4.2. Винести на громадське обговорення мешканців міста Миколаєва та сесії міської ради питання приймання львівського сміття на міське сміттєзвалище та подальші дії здійснювати виключно у відповідності до прийнятих ними рішень.

5. Керівництву Миколаївського комунального підприємства «Житлово-комунальне управління» вжити заходів щодо невиконання та подальшого розірвання договору про спільну діяльність, підписаного 10 квітня 2017 року між ним та товариством з обмеженою відповідальність «Інвестиційна фірма «Екотек», яким серед іншого, передбачена можливість завозу сміття на Миколаївське сміттєзвалище з поза меж Миколаївського району Львівської області в кількості 120 тонн, а в тестовому режимі – 60 тонн щодоби.

6. Вказати на неприпустимість ігнорування міським головою м. Миколаєва та керівництвом МКП «ЖКУ» вищевказаних вимог районної ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради             Є. Дзюбайла.

Голова районної ради                                                         Тарас Зубрицький