Про призначення директора

Миколаївського районного

центру соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді Львівської області

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІX сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 289

від 29березня 2018 року

Про призначення директора

Миколаївського районного

центру соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді Львівської області

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Кодексу законів про працю України,  відповідно до п. 10 Положення про Миколаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівської області, затвердженого рішенням    24-ої сесії районної ради від 12.10.2017 року № 221, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму та з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити Гузар Оксану Володимирівну на посаду директора Миколаївського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Львівської області.

              

            2. Доручити голові районної ради Т. Зубрицькому укласти з О. Гузар контракт.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійної комісії районної ради з питань молоді, спорту, культури і туризму (М. Галущак) та з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                                   Тарас Зубрицький