Про дострокове припиненняповноважень

депутата районноїради Дудича Я.Р.

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІX сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 290

від 29березня 2018 року

Про дострокове припиненняповноважень

депутата районноїради Дудича Я.Р.

Відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», беручи до уваги особисту заяву депутата районної ради Дудича Ярослава Романовича від 15.02.2018 року, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Достроково припинити повноваження депутата Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання Дудича Ярослава Романовича, обраного за виборчим списком Миколаївської районної організаціїполітичної партії «Народний Рух України» у зв’язку з особистою заявою про складення депутатських повноважень.

2. Дане рішення надіслати Миколаївській районній виборчій комісії.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, регуляторної політики, децентралізації і запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (І. Данилко).

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький