Про надання одноразової

матеріальної допомоги

О. Микитину

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІX сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 291

від 29березня 2018 року

Про надання одноразової

матеріальної допомоги

О. Микитину

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення Микитина Олега Олексійовича від 06.02.2018 року щодо надання матеріальної допомоги на лікування, з метою забезпечення виділення коштів на вказані потреби, відповідно до Розділу V Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2016-2018 роки «Заходи щодо посилення соціального захисту громадян району», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу на лікування громадянину Микитину Олегу Олексійовичу, жителю вул. Шевченка, 37, с. Колодруби в сумі 20 (двадцять) тис.грн. за рахунок коштів, передбачених на фінансування Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2016-2018 роки, у відповідності до Порядку надання адресних грошових допомог окремим категоріям населення району.

2. О. Микитину кошти, отримані в якості одноразової матеріальної допомоги, використати за цільовим призначенням, вказаним у пункті 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький