Про прийняття в спільну власність
територіальних громад Миколаївського району
спортивно-тренажерного майданчика Раделицького НВК

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХІX сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 282

від 29березня 2018 року

 

 

Про прийняття в спільну власність
територіальних громад Миколаївського району
спортивно-тренажерного майданчика Раделицького НВК
 
 

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ч. 4, ч. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 135, 137 Господарського кодексу України, Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», відповідно до рішення 15-ої сесії Раделицької сільської ради від 15.11.2017 року № 153 «Про безоплатну передачу спортивно-тренажерного майданчика у спільну власність територіальних громад Миколаївського району», враховуючи висновок постійнихкомісій районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження та з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти у спільну власність територіальних громад Миколаївського району спортивно-тренажерний майданчик, який перебуває у комунальній власності територіальної громади              с. Раделичі та розміщений на території Раделицького навчально-виховного комплексу за адресою: вул. Шевченка, 24, с. Раделичі.

2. Передати спортивно-тренажерний майданчик в оперативне управління і на баланс відділу освіти районної державної адміністрації.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації взяти на бухгалтерський облік спортивно-тренажерний майданчик за балансовою вартістю.

4. Голові районної ради Т. Зубрицькому утворити комісію з передачі-приймання спортивно-тренажерного майданчика у складі представників районної ради, Раделицької сільської ради та відділу освіти районної державної адміністрації.

           5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський) та з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький