Про затвердження Статуту

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Миколаївської районної ради Львівської області

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХX позачергова сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 293

від 20квітня 2018 року

Про затвердження Статуту

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Миколаївської районної ради Львівської області

Відповідно до статей 19, 20 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань освіти, духовного і національного відродження, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Миколаївської районної ради Львівської області (додається).

         2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань освіти, духовного і національного відродження (Я. Крашевський).

Голова районної ради                                                       Тарас Зубрицький

додаток