Про надання одноразової

матеріальної допомоги

Н. Політило

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХX позачергова сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 297

від20квітня 2018 року

Про надання одноразової

матеріальної допомоги

Н. Політило

Керуючись ч. 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі звернення Політило Наталії Романівни щодо надання матеріальної допомоги на лікування її сина Політило Олега Андрійовича, з метою забезпечення виділення коштів на вказані потреби, відповідно до Розділу V Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2016-2018 роки «Заходи щодо посилення соціального захисту громадян району», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу громадянці Політило Наталії Романівні, жительці вул. Котляревського, 8-А, м. Миколаєва, на лікування її сина Політило Олега Андрійовича, в сумі 50 (пятдесят) тис.грн. за рахунок коштів, передбачених на фінансування Програми соціального захисту населення Миколаївського району на 2016-2018 роки, у відповідності до Порядку надання адресних грошових допомог окремим категоріям населення району.

2. Н. Політило кошти, отримані в якості одноразової матеріальної допомоги, використати за цільовим призначенням, вказаним у пункті 1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету, податків і розвитку підприємництва (Л. Сорочак).

Голова районної ради                                                            Тарас Зубрицький