Про затвердження районної цільової «Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту

загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Миколаївському районі Львівської області на

2018 рік»

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХXІпозачергова сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 298

від 17 травня 2018 року

Про затвердження районної цільової «Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Миколаївському районі Львівської області на 2018 рік»

Заслухавши та обговоривши районну цільову « Програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Миколаївському районі Львівської області на 2018 рік», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення і захисту прав учасників АТО, керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Миколаївській районній державній адміністрації спільно з постійною комісією районної ради з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення і захисту прав учасників АТО,розглянути запропоновані пропозиції депутатів районної ради та подати для затвердження на черговій сесії районної ради районну цільову «Програму надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Миколаївському районі Львівської області на 2018 рік».

2. Звернутися до Львівської обласної ради щодо виділення субвенції на виконання Програми.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань праці, зайнятості, соціального захисту населення і захисту прав учасників АТО ( Я. Муха ).

Голова районної ради                                                      Тарас Зубрицький