Про затвердження нормативної

грошової оцінки земельної ділянки на території Пісочнянської сільської ради

для продажу права оренди на земельних торгах

УКРАЇНА

МИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XХXІпозачергова сесія VІІ демократичного скликання

РІШЕННЯ № 302

від 17 травня 2018 року

Про затвердження нормативної

грошової оцінки земельної ділянки на території Пісочнянської сільської ради

для продажу права оренди на земельних торгах

            Розглянувши Технічну документацію з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства на території Пісочнянської сільської ради (за межами н/п) розроблену ТзОВ « Західземлепроект », враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи № 414 від 13.04.2018 року, з метою визначення розміру орендної плати, керуючись п.21 ч.1 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.23 Закону України „Про оцінку земель”, беручи до уваги висновок постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення кадастровий номер (№4623086400:11:000:0227) державної власності площею 11,4772 га, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства на території Пісочнянської сільської ради (за межами н/п) в сумі 43 399,57 грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів (І. Лалак).

   Голова районної ради                                                   Тарас Зубрицький