Проект рішення сесії Миколаївської районної ради Львівської області «Про затвердження Положення про відчуження комунального майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району».
Проект регуляторного акту підготовлений з метою створення єдиного  механізму відчуження комунального майна спільної власності.
Відповідно до вимог Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об»єднань оприлюднюється проект регуляторного акта.
Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється  в газеті « Громада» 16.09.2016р. та на сайті Миколаївської районної ради www.mikolaiv.lviv.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта, тобто до 16.10.2016 року на адресу розробника:Миколаївська районна рада: 81600, м. Миколаїв, вул. В. Великого,6, каб. 312.
Згідно Закону України „ Про звернення громадян”, фізичні та юридичні особи, їх об’єднання надають власні зауваження та пропозиції в усній чи письмовій формі, виходячи з вимог чинного законодавства.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено