До уваги бюджетних установ та організацій, органів місцевого самоврядування, благодійних фондів, громадських організацій, творчих спілок, політичних партій, кредитних спілок , асоціацій, спілок та інших об'єднань юридичних осіб, релігійних організацій, ЖБК та ОСББ, професійних спілок, їх об'єднань та організацій профспілок, садівничих та гаражних кооперативів, товариств, неприбуткових установ та організацій.

Нагадуємо, що з 16 липня 2016 року вступив в дію новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 року №440 (далі - Порядок № 440).


Відповідно до норм Порядку № 440 для включення до нового Реєстру неприбуткових організацій необхідно подати до органу ДФС за місцем реєстрації  реєстраційну заяву за формою 1-РН  та  засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації .
Неприбуткові установи та організації, які мають намір зберегти статус неприбутковості, повинні до 1 листопада  2016 року  привести у відповідність до вимог Кодексу свої статутні документи та надати копії цих документів до органів ДФС за місцем реєстрації .
Неприбуткові організації, які до 1 січня 2017 р. не приведуть свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами та доповненнями) та не нададуть копії таких документів  органу ДФС, з 1 січня 2017р . будуть виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

         Детальну інформацію можна одержати на сайті  ГУ ДФС у Львівській області (sfs.gov.ua), банер  «Повідомлення та нагадування» та за телефоном (241)52-247, 52-570 .

                               Заступник начальника-начальник Миколаївського відділення
                               Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області М.Б.Ференц

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено