b7fbad3f731248b118a4dc4caa9b90b8 XLЛьвівська облдержадміністрація не допустить, щоб на території регіону діяла одна компанія, яка надаватиме послуги хворим на ниркову недостатність. Адже завдяки зникненню монополіста на цьому ринку, вдалось суттєво знизити ціну на гемодіаліз, яка на сьогодні є найнижчою в Україні. На цьому 29 травня наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка, поспілкувавшись із представниками громадської організації «Асоціація Життя», що перекрили вулицю Винниченка під стінами облдержадміністрації.

"Ми створюємо конкурентне середовище на ринку цих послуг. Відтак людина, яка їх потребує, матиме вибір, де лікуватись, у якого виробника, і які препарати отримувати: чи це будуть апарати компанії "Гамбро", "Фрезеніус", чи будь-якої іншої. Ніхто не буде змушений користуватись послугами якоїсь конкретної компанії, як би вона не підбурювала людей", - пояснив очільник Львівщини.

Олег Синютка розповів, що вже з 2 червня у Новояворівській центральній районній лікарні №1 (м.Новояворівськ) відкриють ще одне відділення гемодіалізу до шести міць, яке буде оснащено новим та сучасним обладнанням фірми B.Braun. Це відділення зможе забезпечити якісні послуги для хворих, відтак немає жодних причин для перекриття дороги.

Окрім цього, керівник області також зазначив, що Львівська облдержадміністрація звертатиметься до правоохоронних органів про притягнення організаторів незаконного перекриття проїжджої частини по вул.Винниченка до відповідальності.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0