f9ed36389057c757d825df002515e553 MУ Львові доволі часто проходять різноманітні фестивалі і жителі міста, а також гості цьогоріч мали нагоду відпочити на фестивалях джазу, рок-музики, сучасного кіно, кавунів і пива. Відомі і не дуже відомі заходи ніколи не лишають байдужими своїх відвідувачів. І цього тижня Львів не залишиться без уваги, так як можна потрапити відразу ж аж на два заходи: Фестиваль Кави який пройде 24-27 вересня, а також на Осінній фестиваль садівництва під романтичною назвою «Флорія Фест», який пройде 26-27 вересня.

Останній захід стане унікальним тим, що вперше на фестивалі «Флорія Фест» буде встановлений рекорд України «Найдовша хвоя». До розгляду будуть представлені декілька видів сосни жовтої Пендула (Pendula) і у книгу Національніх реєстрів рекордів потрапить та рослина, яка матиме саму довшу хвою.

Фестиваль «Флорія Фест» - це захід, який двічі на рік проводить Садовий Центер “Клуб Рослин”. Відвідувачами фестивалю можуть стати не лише затяті садівники і поціновувачі декоративних рослин, а і звичайні любителі природи.

Усі бажаючі мають нагоду поліпшити свої знання у садівництві на професійних майстер-класах і проконсультуватися у спеціалістів, як вдало доглядати за власними рослинами. На дітей також чекають розваги від професійного аніматора.

Мета такого незвичайного фестивалю: популяризувати унікальності природи, а також зацікавити населення рослинництвом декоративними рослинами, та садівництвом.

Адреса, за якою можна потрапити на фестиваль: 26-27 вересняв с. Підбірці, на вул. Спортивна, 8. з 9:00 до 18:00 Вхід – безкоштовний!floria fest 810x394

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено