713a8540e6db58559c652a766f4c9757 XL

Безперечно, місто Львів уміє дивувати своїм шармом і своєю неповторною романтикою. І, напевне, важко уявити собі Львів без кави, без маленьких кав'ярень на вузеньких вуличках, де розповзається неймовірний аромат неповторного напою. Так у кінці вересня усі бажаючі жителі, а також гості міста могли відвідати Фестиваль Кави, який відбувався із 24 по 27 вересня в Палаці мистецтв.

Шарм — це львівська кава,

І запах її, що доноситься всюди.

Шарм — це театральна вистава

І гучні оплески, що сіють люди...

На фестивалі можна було відвідати різні сорти кави із різних країн світу, а також насолодитися ексклюзивними капучіно і лате із неочікуваними смаками. Як нам відомо, сортів кави може бути безліч, тому що кавові дерева ростуть практично по всьому світу. Для зручності і простоти багато компаній іменують сорти кави по країнах виростання. Експерти охарактеризували ці сорти на такі:

Африканскі:

Ефіопія - кава, що володіє ніжним ароматом квіткового букета і підтверджує легенду про батьківщину кави.

Кенія - кава, вирощена на вулканічних ґрунтах з підвищеним вмістом заліза. Один із Королівських смаків цієї кави - із яскраво вираженим відтінком цитрусових.

Південно і Центрально Американскі:

Колумбія - кава, що володіє багатим, насиченим смаковим ароматом з пікантною кислинкою та відтінком чорносливу.

Коста-Ріка — кава із характерним насиченням і яскравим терпким смаком, що має стійкий аромат і багато смакових відтінків.

Бразилія - врівноважений м'який смак з легкою гіркуватістю і хорошим ароматом.

Гватемала — ця кава має терпкий і насиченій смак, а також слабкий відтінок диму, який вказує на місце вирощування на вулканічних ґрунтах.

Нікарагуа - кава з тонко збалансованою гамою і приємним після смаком.

Гондурас - має яскраво вираженим ароматом, яку зазвичай широко використовують для приготування кавових сумішей.

Нікарагуа Марагоджип - володіє найбільшими зернами і незвичайним смаком.

Індонезійські:

Суматра - кава з екзотичного острова Суматра, володіє характерним і інтенсивним смаком і ароматом, з легким відтінком спецій

Ява - кава має пікантний насичений смак, низьку кислотність (не плутати з кислотою в смаку)

Сулавесі - напій для любителів густого і яскравого смаку, в ароматі уловлюються квіткові тони, присутній легка кислинка.

Також на фестивалі можна було побачити змагання баріста, де досвідчені кавові експерти мають приготувати найсмачнішу каву і Чемпіонат з альтернативного каптестингу, де учасники за певний час мають вгадати в якій чашці яка кава.

Відвідувачі фестивалю могли насолодитися не тільки різноманітною кавою, а й придбати різноманітні солодощі чи страви швидкого приготування, а також цікаві сувеніри із символікою свята.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено