21931548 1452304724852692 1468203574 oНа початку сесії було озвучено декілька депутатських запитів та звернень. Після обговорення та внесення відповідних змін у порядок денний сесії, зокрема голова районної ради Тарас Зубрицький запропонував внести у порядок денний питання "Про утворення у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення Миколаївського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів". Депутати підтримали дану пропозицію та приступили до розгляду запланованих питань.

Відтак, обговорили та прийняли відповідні рішення з таких питань порядку денного:

1. Інформація про стан та ефективність використання коштів, виділених на ремонт і утримання доріг державної та комунальної форми власності району у 2017 році;2. Заслуховування інформації начальника Миколаївського РЕМ ПрАТ «Львівобленерго» щодо діяльності Миколаївського РЕМ у 2017 році та готовності об’єктів електроенергетики району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років;

3. Про звернення районної ради щодо недопущення створення на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» спеціального закладу з надання примусової психіатричної допомоги для неосудних злочинців; 4. Про утворення комунального підприємства «Миколаївський полігон твердих побутових відходів»; 5. Про внесення змін та доповнень до рішення 10-ої сесії районної ради № 89 від 20.10.2016 року «Про затвердження списку присяжних для Миколаївського районного суду Львівської області»;6. Про внесення доповнень до переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад Миколаївського району, яке в 2017 році може бути надано в оренду; 7. Про затвердження Програми підтримки філії - Миколаївський СОК «Ювілейний» на 2017-2018 роки; 8. Про погодження розміру батьківської плати за навчання учнів у Миколаївській дитячій школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік; 9. Про надання відділу освіти райдержадміністрації дозволу на закріплення шкільного автобуса; 10. Про затвердження нормативних грошових оцінок земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах; 11. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Овсяник М. М.; 12. Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Гринишина І.І.; 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі с. Гірське Гірської сільської ради; 14. Про утворення у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення Миколаївського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Депутати не підтримали питання "Про зміни у кількісному і персональному складі постійних комісій районної ради". 12 депутатів із 29 присутніх проголосували "за", проте цих голосів було недостатньо для прийняття рішення.

 

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено