DSC 3343 150731103022228562 262930537561315 5359705817481824105 n 1507363771 613x405.47395833333 3 0 300x198

6 жовтня голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, в.о. голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський, міський голова м.Миколаєва Андрій Щебель, міський голова м.Новий Розділ Андрій Мелешко, зустрілися із учасниками АТО, родинами загиблих на Сході військовослужбовців Миколаївського, Жидачівського районів та із Нового Роздолу.

Хвилиною мовчання учасники зустрічі вшанували усіх полеглих на Сході країни.

“Тут є різні люди, які пройшли війну. Одні розправили плечі, розпочали власну справу, але є ті, хто опустили руки. Кожен із тих, хто повернувся з передової тепер повинен звикати до мирного життя. А наше завдання – допомогти кожному, бо вони для нас мають бути у певному значенні особливими. Тому що, якби не вони, не відомо яка б зараз була ситуація” – наголосив Олег Синютка.

Серед основних питань, які розглядали на зустрічі – питання  земельних ділянок та працевлаштування учасників АТО, кредитування для започаткування власної справи, а також можливість отримання так званих «теплих» кредитів. Для того, щоб почути про проблеми бійців АТО на зустрічі були присутні працівники соціальної сфери, які працюють саме із учасниками АТО. Відтак, військовослужбовці змогли поспілкуватись щодо якості наданих послуг та співпраці.

Під час зустрічі військовий Микола Стецьків з Пустомитівського району розповів про відкриття та ведення власної справи.

“На сьогоднішній день у мене є фермерське господарство по вирощуванню полуниць, якщо хтось думає, що я вчився в аграрному університеті, то це помилково, я за освітою юрист,  але розумію, що хочу вирощувати органічну натуральну ягоду в області. У 2015 році звернувся в центр зайнятості, це один із ключових органів, які відкрили мені можливості і зараз вони значно більші, аніж, коли я лише починав. У мене немає знайомих в аграрній сфері і всі відмовляли від цього, єдина хто підтримала – дружина” – наголосив Микола Стецьків.

“Тому  я хочу сказати, що все в житті можливо, якщо цього хотіти.  Під час старту я отримав допомогу від центру зайнятості, від департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА,  кошти від інвесторів але  я їх освоїв неправильно, тому що зашкалювали амбіції  і не було достатньо знань та практики,  але на сьогоднішній час  у мене збільшуються площі, відкриваю агротуризм спільно з департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА працюємо над одним амбітним планом»,- зазначив Микола Стецьків.

У зустрічі взяли участь представники «Ігор Нескорених», що представляли Львівщину у складі національної збірної України.

Вони розповіли про свій шлях від передової до п’єдесталу та медалей «Ігор Нескорених».

«У мене було 5 кульових поранень, довга дні в реанімації, а потім місяці в госпіталі. Почав ще в госпіталі займатись спортом.  Зрозумів, що рух – це життя, ми самі власники свого життя. Якщо ви захочете чогось досягнути – потрібно діяти. Не потрібно закриватись у собі, чим довше ви заняті, спортом чи улюбленою справою тим менше часу залишиться на погані думки» – наголосив учасник ігор у Торонто Сергій Калитюк.

“«Я б казав Вам ставати і йти щось робити. І коли ви будете працювати, одразу побачите ціль. Тоді ви не будете ходити і просити землю, Вам її люди дадуть, щоб ви на ній працювали. Я бачив різних людей на  «Іграх нескорених» – без рук та ніг. Але вони встали в стрій, взяли участь у змаганнях. Вони побороли свій страх. Сидіти жалітись може кожен, потрібно встати і робити щось для держави» – сказав у своєму виступі чемпіон «Ігор Нескорених» Дмитро Сидорук.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено