krakra2

Сьогодні, 9 листопада у міському палаці культури відбулось відзначення Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Зі вступним словом та вітаннями виступила начальник відділу культури Ірина Іваночко. Також до працівників культури району, керівників Народних домів, працівників бібліотек, аматорів народного мистецтва з привітанням звернулися голова районної ради Тарас Зубрицький , перший заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Ярослав Лукомський, заступник голови РДА Віктор Козоглодюк, міський голова м.Миколаєва Андрій Щебель.

Кращих працівників культури відзначили грамотами від Департаменту з питань культури, національностей та релігій, Миколаївської районної ради та райдержадміністрації, а також відділу культури Миколаївської РДА.
Подяки від відділу культури отримали депутати районної ради, спонсори, місцеві підприємці, та учасники вокального гурту "Гердан",які взяли участь в поїздці в Попаснянський район Луганської області.
Концертну програму представив народний артист України Мар’ян Шуневич та вокальний гурт "Ladies` TRIO".
На завершення концерту керівник відділу культури і туризму Ірина Іваночко висловили подяку учасникам урочистостей за чудовий концерт.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0