1Напередодні Нового та Старого року, 11 січня, в смт.Розділ відбулось урочисте відкриття другого майданчика із синтетичним покриттям у Миколаївському районі, відповідно до реалізації Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки.
У відкриті даної спортивної споруди були присутні голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лукомський, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх», Львівського обласного управління фізичної культури та спорту ЛОДА Вадим Климович, селищний голова смт. Розділ Марія Рогуля, начальник відділу освіти Олег Лехович, директор Роздільської ЗОШ Ярослав Яковець, Іван Наконечний завідувач сектору молоді та спорту та місцевий парох о.Микола.
До перерізання стрічки були запрошені заступник голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лукомський, директор Роздільської ЗОШ Ярослав Яковець.
Тарас Зубрицький привітав усю дітвору побажав їм у першу чергу здоров’я, побільше посмішок та мирного майбутнього: акцентуючи увагу на те, що треба вкладати все те, що ми маємо, знаємо та вміємо та закликав дітей до занять масової фізичної культури та спорту, відвідувати спортивні секції та шанобливо ставитись до спортивного обладнення, а також висловив сподівання, що дана споруда не буде пустувати. До вітань голови долучились директор Львського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович і начальник відділу освіти Олег Лехович .

Селищний голова Марія Рогуля, яка подякувала усім хто долучився до встановлення майданчика, а саме обласному депутату Миколі Седилу, депутатам Миколаївської районної ради Тарасу Оприску та Ігору Мартинюку і наголосила, що вільний час дітей треба заповнювати корисними справами, які будуть провадити їх правильним життєвим шляхом. У свою чергу о. Микола Кожух освятив нову спортивну споруду.
Після урочистого відкриття майданчикак відбулися перші змагання з міні-футболу серед учнів Роздільської, Березинської, Крупської ЗОШ.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0