34

14 лютого відбулося засідання Колегії Миколаївської державної адміністрації, у якій взяли участь керівництво районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів району, установ та організацій, представники ЗМІ. У порядку денному  розглядалось три питання: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району у 2017 році, про підсумки виконання місцевих бюджетів минулого року та завдання на 2018 рік  та третім питанням було про внесення змін та доповнень до районних Програм.

Щодо першого питання, то начальник відділу економічної політики Маряна Ланчевич зазначила, що у 2017 році спостерігалась позитивна динаміка розвитку економіки району, реалізовувались галузеві програми, розвивалось підприємницьке середовище та вирішувались соціальні питання. Було профінансовано заходи 29 програм, на які спрямовано 32,4 млн.грн., що становить 90,5% від передбачених коштів.
У 2017 році виконано  плани доходів по всіх платежах – доповіла начальник фінансового управління Зоряна Москалюк. Так  в місцеві бюджети району прогнозувалось отримати 102560, 8 тис.грн., фактично надійшло 113955, 8 тис.грн., що становить 111, 1% до уточненого плану. Видаткова частина бюджету району за 2017 рік по загальному фонду виконана 97,1 до уточненого плану і по спеціальному фонду на 89,8 %.
Що стосується погодження  та внесення змін і доповнень до районних програм, то на 2018 рік планується затвердження Цільової комплексної програми навчання дітей навикам плавання, Програма підтримки органів виконавчої влади Миколаївського району, Програма забезпечення особового складу підрозділів територіальної оборони речовим майном та забезпечення заходів з територіальної оборони, а також планується внесення змін до Програми соціального захисту населення.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено