АТО1АТО2

У селищі Розділ відбулася зустріч керівництва району , селищної ради та очільників структурних підрозділів райдержадміністрації з демобілізованими та звільненими учасниками АТО та з членами  родин загиблих воїнів.
Сьогодні у Роздолі проживають 18 учасників АТО та  три родини загиблих бійців. Основне, що болить і що обговорювали – це земельне питання. До сьогоднішнього дня  деякі з атовців не отримали земельних ділянок.

Зокрема батько загиблого Маряна Каптованця - Роман зазначив, що ще більше, ніж пів року тому написав заяву на отримання ділянки під будівництво та досі немає позитивної відповіді. Вдова померлого Миколи Дедишина – Віра цікавилась  чи мають вони право на користування пільгами, якщо втрата чоловіка була в зоні АТО, але не внаслідок виконання  бойового завдання.
Підіймали атовців питання безкоштовного чи пільгового  забезпечення медичними препаратами, оскільки 90% з них мають серйозні проблеми зі здоровям. Цікавились і виплатами щорічних чи одноразових допомог.
Такі виїзні зустрічі відбуватимуться у нашому районі постійно, - зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Козоглодюк,  оскільки, як показує практика  - це дозволяє ефективно на місцях вирішувати проблемні питання.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено