10036 2710729745559 1639189746164188 399868926 n

В четвер, 29 березня, відбулася XXIX сесія Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання.На початку сесії озвучено декілька депутатських запитів та звернень, а відтак почався розгляд питань порядку денного. Заслуховували інформацію начальника Миколаївського районного відділу ГУ ДМС України у Львівській області Ю.Ярощука про діяльність відділу в 2017 році, звіт про діяльність Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Нива-2004» у 2017 році.          

Також на розгляд сесії було винесено питання про затвердження районних цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, а саме ПрограмаРозвитку правової освіти населення в Миколаївському районі на 2018-2019 роки, Комплексна програма інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління,протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Миколаївського району на 2018 рік та Програма «Національно-патріотичного виховання дітей та молодіу Миколаївському районі на 2018-2021 роки».

Ще одним питанням порядку денного було про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік - доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Москалюк Зоряна Миколаївна. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, доповів депутат районної ради М.Струк. Про прийняття в спільну власність територіальних громад Миколаївського району спортивно-тренажерного майданчика Раделицького НВК доповів голова комісії з питань освіти, духовного і національного відродження Я.Крашевський. Голова районної ради Т.Зубрицький доповів по питанню встановлення пільгової орендної плати громадській організації «Футбольний клуб Миколаїв».

Про затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах доповідав Лалак Іван Васильович – голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин і використання природних ресурсів. Наступними питаннями стали: Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «НР Солар»,Про затвердження нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТзОВ «Солар Грін Тех», Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі с. Рудники Рудниківської сільської ради Миколаївського району Львівської області. Окрім того розглянули на сесії питання призначення директора Миколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Львівської області, про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Дудича Я.Р. та виділення матеріальної допомоги на лікування жителю с.Колодруби Микитин О. На цьому сесія районної ради закінчила свою роботу.

Люди в цьому діалозі

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0