12

У вівторок , 26 червня, відбулося засідання 32-ої сесії Миколаївської районної ради сьомого демократичного скликання. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голови місцевих рад, керівники установ, організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості та преси.
На початку сесії заслухали і підтримали пропозицію депутата І.Надольського направити Звернення Депутатів Миколаївської районної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та пропозицію голови районної ради Т.Зубрицького направити звернення Миколаївської районної ради до Президента України з приводу викладання предмету «Християнська етика» в школах як обов’язкового предмету.

Після заслуховування запитів і звернень депутати перейшли до розгляду порядку денного. Зокрема рішенням сесії затверджено Статут комунального некомерційного підприємства «Миколаївська центральна районна лікарня» , Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, Положення про конкурс на посаду керівника та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» , прийняли програму фінансування робіт, пов’язаних із проведенням поточного ремонту лікувального кабінету Миколаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Ухвалено внесення змін до показників районного бюджету Миколаївського району на 2018 рік. Затверджено нормативно грошову оцінку земельної ділянки Горішненської сільської ради для продажу права оренди на земельних торгах. Загалом було розглянуто усі 20 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено