medmed1

       У ці святкові травневі дні 29 дітей з різних районів Луганської області весело та корисно проводили час на Львівщині. Гості зі сходу України приїхали у Львівську область на тижневий віддих. За цей час встигли відвідати тутешні замки, монастирі, почерпнути західну історію із місцевих музеїв, насолодитися дійством в дельфінарії, намилуватися краєвидами славного міста Тустань, а також відвідали зоопарк у м.Меденичі.
   У п’ятницю, 5 травня, юних мандрівників у супроводі батьків зустріли голова Миколаївської райдержадміністрації Тарас Оприск, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький та керівник Золочівської місцевої прокуратури у Львівській області Володимир Купецький, які разом із школярами відвідали пасіку «Медовий блюз» у Луб’янах.
     Діткам організували пізнавальну екскурсію на пасіку і розповіли чимало цікавих фактів про бджільництво. Частування солодким медом та запашним чаєм, примірка захисних костюмів перед візитом на пасіку, а також катання на тракторі сформували незабутні враження та емоції у юних гостей. Під час традиційної ватри діти весело гралися на дитячому майданчику, а матусі ділилися враженнями від побаченої краси та безкорисної гостинності мешканців західних областей.

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено