грома18301444 189148238272879 6547022872560105342 n

У неділю, 7 травня, відбулися громадські слухання щодо сміттєзвалища на території м.Миколаєва.
О 14:00 год слухання відбулися у великому залі Миколаївської районної ради за участі керівників району: голови Миколаївської районної ради Тараса Зубрицького та голови Миколаївської райдержадміністрації Тараса Оприска.
Результатами зібрань громади м.Миколаєва є прийняті рішення щодо:

1.Розірвання угоди між Миколаївським ЖКГ та відповідною фірмою інвестора.
2.Прийняття сміття виключно з м.Миколаєва та Миколаївського району, а не з м.Львова, за наявності відповідних договорів.
3. Пропозиції включення в порядок денний наступної сесії Миколаївської міської ради питання розпуску виконавчого комітету відповідної ради.


О 15:00 год мали місце громадські слухання у міському палаці культури за участі керівника департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА Тараса Зозулі, заступника директора департаменту екології ЛОДА Оксани Війтик, представника ГО «Національне екологічне бюро», спеціаліста з інфільтратів, хіміка Лідії Бойчишин, депутата Львівської міської ради, радника А. Садового Івана Рудницького та інвестора Богдана Михалуся, ТзОВ ІФ «Екотех», а також міського голови м.Миколаєва Андрія Щебеля.
За результатами слухань були прийняті наступні рішення:
1. Зобов’язати Миколаївську міську раду здійснити ряд першочергових заходів з впорядкування місцевого сміттєзвалища;
2. Ініціювали внесення змін до Договору про спільну діяльність між ТОВ Інвестиційна фірма Екотех та МКП Житлово-комунальне управління;
3. Зобов’язати Миколаївську міську раду забезпечувати постійний моніторинг за станом навколишнього середовища внаслідок роботи місцевого сміттєзвалища, а також оприлюднювати відповідні результати моніторингу на сайті міської ради.
З приводу обговюваних питань є чимало неточностей, однак, одназно те, що потрібно упорядкувати відповіду ситуацію та вирішувати нагальні проблеми. Найважливішим уроком з цього прикрого інциденту, який повинен засвоїти кожен керівник чи то міста, чи то громади – перш ніж приймати доленосні для міста рішення, необхідно неодноразово радитися не лише з окремими групками людей, а з усією громадськістю

Залиште ваші коментарі

Залишити коментар як гість

0
  • Коментарі не знайдено